icon Fırsatlar icon İlanlar icon SoruYorum

Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR (S.S.S)

·         BİZ Platformu nedir?

BİZ Platformu; Türk Havak üyelerine, THY A.O. ve tüm iştirak çalışanlarına fırsatlar sunan dijital bir platformdur.

Fırsatlar kategorisinde kullanıcılarının hayat tarzları ve ihtiyaçlarına uygun fırsatlar sunan; otomotivden eğitime, eğlenceden teknolojiye, seyahatten gıda ve sağlığa kadar birçok farklı sektörde markalarla işbirliği yaparak kullanıcı ve iş ortaklarına faydalar sağlamaktadır.

·         BİZ Platformu ücretli mi?

Hayır, BİZ  Platformu mobil uygulaması’nı App Store ve Google Play üzerinden cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir, web sitesine ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz.

·         BİZ'in sağladığı faydalar nelerdir?

Biz Platformu; her geçen gün verdiği hizmetleri genişleterek kullanıcıların deneyimini zenginleştirip kendi aralarında ücretsiz ilan yayınlamalarını, her türlü konuda kullanıcılarına rehberlik etmektedir.İlanlar kategorisinde güvenli şekilde ilanlarınızı paylaşabilir, SoruYorum kategorisi ile de merak ettiklerinizi paylaşabilirsiniz. 

·         BİZ'in diğer sadakat programlarından ne farkı var?

BİZ Platformu, özel olarak THY ve iştiraki çalışanları için hazırlanmış bir platformdur. BİZ Platformu’nda sunulan tüm ayrıcalıklar ve hizmetler bu kitlenin öncelikleri ve ihtiyaçları gözetilerek oluşturulmuştur. Ayrıca kullanıcılar, uygulamaya yakınlarını da dahil edebilir. 

·         BİZ'in aidat ya da yıllık üyelik ücreti var mı?

Hayır, BİZ'in yıllık kullanım ücreti ve aidatı yoktur.

·         Benim BİZ'imden kimler yararlanabilir?

Evet. Sizin haricinizde BİZ üyesi aynı sicil numarası ile 3 kişiyi sisteme üye yapabilir. Bunun için sitemde kendi hesabınızdaki profil kısmından davetiye göndermeniz gerekmektedir.

·         Kampanyalardan yararlanabilmek için üye olmam gerekiyor mu?

Kampanyalardan yararlanabilmek için BİZ uygulamasını akıllı telefonunuza veya diğer cihazlarınıza indirip sicil numarası ve şirket uzantılı e-posta bilgileri ile üye olmanız gerekmektedir.

·         Üyelik sırasında aldığınız kişisel bilgilerim paylaşılacak mı?

Kişisel bilgileriniz BİZ için özel ve gizlidir. BİZ'in Gizlilik Politikası'na site ve uygulama üzerinden ulaşabilirsiniz.

·         BİZ fırsatlarından yararlanmam için ne yapmam gerekir?

BİZ tekliflerinden yararlanmak için Biz Platformu uygulamasına üye olmanız ve Fırsatlar kategorisini takip etmeniz yeterli. Fırsatlardan faydalanmak için gerekli koşul ve yönlendirmeler fırsat detay sayfalarında mevcuttur.

·         Kullanmak istediğim teklifin süresi dolmuş, ne yapabilirim?

Tüm teklifler üye iş yerleri tarafından belirlenen tarih aralıkları içerisinde ve belirli şartlarda kullanılabilmektedir. Kullanım süresi dolan tekliflerin süresi, ilgili üye iş yerince aksi öngörülerek duyurulmadığı sürece uzatılamaz.

·         Tekliflerin kullanım süresi ne kadardır?

Tekliflerin kullanım süresi; teklifi düzenleyen üye markalar ve teklif içeriğine göre değişiklik göstermekte olup teklif kullanım koşullarında ayrıntılarıyla belirtilmektedir.

·         Anlaşmalı markaları nereden görebilirim?

BİZ ana sayfasında bulunan "Fırsatlar" bölümünden anlaşmalı olduğumuz markaları görebilir, marka bazında kampanyalarımızı listeleyebilirsiniz.

·         Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

BİZ Uygulaması Web sayfasında sağ üstte yer alan kırmızı renkli “ÜYE /OL GİRİŞ YAP” kutucuğunu tıkladığınızda, “Lütfen hesabınızla oturum açın.” bölümü altında ki "Şifremi Unuttum" sekmesini tıkladığınızda mail ya da sicil numaranızı girmeniz gerekmektedir. Bilgilerin doğrulandığında karşınıza gelecek ekranda yeni şifrenizi belirleyebilirsiniz.

Çerezler (cookie), web sitemizi ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Veri Politikasını inceleyebilirsiniz.