icon Fırsatlar icon İlanlar icon SoruYorum

Hakkımızda

THY A.O. Personeli Sosyal Yardım Vakfı, 17 Nisan 1967 yılında Türk Medeni Kanunu hükümleri gereğince Türk Hava Yolları tarafından kurulmuştur.

THY A.O. bünyesindeki tüm kuruluş ve iştirak personelleri vakıf üyesi olup üyeliğin getirdiği ayrıcalıklarla tüm yardım ve hizmetlerden yararlanabilmektedir.

Türk Havak, 57 yıllık geçmişiyle üyelerine sağladığı yardım ve desteklerin yanında; Vakıfcan Anaokulu, Türk Havak Sigorta, HavakShop gibi ticari işletmelerine 2020 yılında Biz Platformu’nu da katarak üyelerine sağladığı hizmetlerini genişletmiştir.

BİZ Platformu, Türk Havak üyelerine THY A.O. ve tüm iştirak çalışanlarına fırsatlar sunan dijital bir platformdur.

Fırsatlar kategorisinde kullanıcılarının hayat tarzları ve ihtiyaçlarına uygun fırsatlar sunan; otomotivden eğitime, eğlenceden teknolojiye, seyahatten gıda ve sağlığa kadar birçok farklı sektörde markalarla işbirliği yaparak kullanıcı ve iş ortaklarına faydalar sağlamaktadır.

İlanlar ve SoruYorum kategorisi ile de her geçen gün verdiği hizmetleri genişleterek kullanıcıların deneyimini zenginleştirip kendi aralarında ücretsiz ilan yayınlamalarını, her türlü konuda kullanıcılarına rehberlik etmektedir.

BİZ'e ulaşın>>

Çerezler (cookie), web sitemizi ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Veri Politikasını inceleyebilirsiniz.