icon Fırsatlar icon İlanlar icon SoruYorum

Haberler

Fibabanka avantajı ve kolaylığı Biz'lilere Özel

03.08.2022

Fibabanka ile yapılan anlaşma kapsamında, Biz Platformu üzerinden online başvuru yapabilme imkanı ile bankaya gitmeden ihtiyaç kredisi kullanımı sağlanmaktadır. İlk kullanımda 5000 TL'ye kadar %0 faizle, 60000 TL'ye kadar uygun faiz oranlarıyla Biz üyeleri kredi kullanımı sağlayabilecektir.

Detaylı Bilgi ve Başvuru

Türk Havak Alternatif Bank ile anlaşma sağladı.

27.10.2021

Türk Havak Alternatif Bank ile üyelerine özel İhtiyaç Kredisi ve özel vadeli mevduat özellikli ayrıcalıklı hizmet anlaşması sağladı.

 

Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Yüzlerce İkinci El İlanı Türk Havak Güvencesiyle BİZ'de!

01.11.2019

Güvenli İkinci El Alışveriş BİZ’de...

 

Tüm ikinci el ilanlarınızı güvenli şekilde, ücretsiz olarak  paylaşabilir, hızlı ve etkili şekilde alışverişlerinizi  buradan yapabilirsiniz.

 

 

BİZ Bizi Destekleriz

04.11.2019

BİZ ‘de “Üye Yakını” Kategorisi İle Türk Havak Yakınları da Ayrıcalıklı…

 

Türk Havak olarak bugüne kadar sizlere sunmuş olduğumuz avantaj ve fırsatları bir adım daha ileri taşıdık. Sunduğumuz ekonomik fayda ve sosyal yardımların yanı sıra dönemsel olarak güvenilir markalar ile gerçekleştirdiğimiz ilave indirim ve fırsatlarımız artık dijital bir platformda, Türk Havak BİZ’de…

 

BİZ Platformu’nun üyelerine sunduğu avantajlar indirim ve fırsatlarla sınırlı değil. SoruYorum Bölümü ve Güvenli 2. El alışverişi avantajlarını da bir arada sunan platformu aynı zamanda üye yakını işletmelerini bünyesine katıyor. Büyük bir aile olmanın sorumluluğunu taşıyan Türk Havak Vakfı bu özelliği sayesinde BİZ Platformu camianın birbirini desteklediği bir avantajlar dünyası haline geliyor. Ailemizin fertlerine ait işletmelerle BİZ kullanıcılarını bir araya getiren Platform; birbirimize olan desteğimizi ayrıcalığa ve tüm katılımcıların aynı anda kazandığı bir sisteme dönüştürüyor. Böylece üyelerimize olduğu kadar üyelerimizin yakınlarına da avantajlar sunuyor; birbirimizi destekleyebileceğimiz bir platform haline geliyoruz.

 

Siz de “Üye Yakını” adlı bölümümüzde yakınlarınızın işletmelerini, yaptıkları işleri duyurabilir ve onlara daha geniş bir kitle tarafından ulaşılmasını sağlayabilirsiniz. 

 

Vakfımızın ana mottosu olan “İyilik, Güven, Gelecek” üzerine inşa ettiğimiz değerlerimiz ile BİZ Platformu’nu büyütmeye, “Üye Yakını” alanı ile birbirimizi daha fazla desteklediğimiz bir camia olarak ilerlemeye sizin de katkılarınızı bekliyoruz. Ticari kimliği olan işletmeleri “BİZ Platformu”muza dahil etmek için anlaşma modelleri ve avantajlı katılım olanaklarını görüşmek üzere taleplerinizi bize iletebilirsiniz.

 

Bu amaç ile size veya yakınlarınıza ait işletmelerin platformumuzda yer alması için ilgili işletme bilgilerini bilgi@turkhavakbiz.com e-posta adresine ulaştırabilirsiniz.

Büyük Bir Aileyiz

12.02.2019

İhtiyacı olan bir insana yardım yapılırken, yardım alan kişinin rencide edilmemesi gerektiği her zaman vurgulanır. Bu anlamıyla vakıflar, yardımların bizzat yardım edenin elinden değil, bir tüzel kişilik aracılığıyla ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığı, insan onuruna ve dini inançlara uygun sosyal bir kurumdur. Vakıflar toplumda kendine has bir manevi ağırlık taşıdığı ve istismar endişesinden uzak olduğu için herkes tarafından güvenle bakılan bir müessese olmuştur.

Çerezler (cookie), web sitemizi ve hizmetlerimizi daha etkin bir şekilde sunmamızı sağlamaktadır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Kullanıcı Veri Politikasını inceleyebilirsiniz.